KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13417359
nr 1341 7359
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Blandteknik, "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 61/100. Mixed media. Bladets mått: ca 54x74 cm
Kondition: kasetten skadad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:01:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel